0533 026 18 88

Yenimahalle Oto Anahtar Servisi

Yenimahalle Oto Anahar hizmetini veren firmamız uzun yılların verdiği deneyim her marka ve model oto anahtarınızı yapabilmektedir. Aracınızın modeli farketmeksizin çok kısa bir sürede yeni anahtarlarınızı firmamızdan teslim alabilirsiniz. Bu işlemler için aracınızın yanında olmamız gerekmektedir. Özel cihazlarla aracınıza bağlanarak bu işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. İşlem süresi aracınızın markası ve modeline bağlı olarak değişebilmekte olup bazı işlemler gün boyuda sürebilmektedir. Aracınızla ilgili işlemleri her firmada yaptırmamanızı öneririz çünkü bu işlem yapılırken herhangi bir hata durumunda aracınızın beyniyle ilgili sorunlar oluşabilmektedir. Yaptığımız işlemleri aşağıda sırasıyla yazdık bunun gibi durumlarda bizi arayabilirsiniz.

  • - Oto Kumandanız herhangi bir işlem yapmıyorsa bu durum genelde az ihtimalle pilin zayıflaması yada yüksek ihtimalle oto anahtarın cip kısmında kaynaklanan sistemsel sorunlardan olabilmektedir.
  • - Birçok müşterimiz oto kumandası düştüksen sonra çalışmamasından şikayette bulunmaktadır. Bu durum içindeki bobinlerin aıza yapmasına yada çipin yerinden oynaması sonucunda oluşan arızalardır.
  • - Araç anahtarlarınız eğer sürekli pil yiyorsa bu durumda bize gelmenizi öneriyoruz. Umursamazsanız daha ilerde daha masraflı şekilde çözüm yolu sağlanabilmekte.
  • - Genel olarak pil değişimi de yapabilmekteyiz.
  • - Kullanıma bağlı olarak eskimiz oto anahtar kaplarınız için de sizlere yardımcı olabiliyoruz. Çok maliyetli olmadığı için daha fazla zarar görmeden oto kumandalarınızı biz egetirmenizi öneririz.
  • - Eski model oto kumanlarınızı yeni kumandalara tanımlayabilmekteyiz. Yada uzaktan erişimi olmayan oto anahtarlarınızı uzaktan kumandalı sistemler yapabilmekteyiz.

Karakoyun

Yenimahalle oto anahtar mevcut kumandalarınızın yedeğini hazırlayarak herhangi bir kaybolma yada çalınma riskine karşı sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktadır. Yenimahalle oto anahtar elektronik oto anahtarlarınızın kopyalanması yada frekansını değiştirerek çalınan yada kaybolan anahtarlarınızın aracınızı açmasını ve çalışmasını engelliyor. Yenimahalle oto anahtar tüm bu işlemlerin çoğunu aracınızın yanına gelerek yapabilmektedir.Profesyonel kadrosu ve en yeni teknolojileri kullanarak probleminizi en kısa sürede çözüyor.

Yenimahalle oto anahtar olarak bizi her türlü probleminizde yada sorunuzda arayabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Yenimahalle oto anahtar tüm bu işlemlerin yanında kontak sorunlarınızda size yardımcı oluyor.Arızalı kontaklarınızı tamiri yada değişimini yapıyoruz.

Çilingir hizmeti veriyoruz. Marka ve Model farketmeksizin tüm kapılarınızın çilingir hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.
Kapı Açma Hizmeti ev, ofis, işyeri ve bina kapılarınız için uygulamaktayız. Bu hizmet sonrasında mevcut kilit sisteminize de değiştirebilmektesiniz.
Mevcut Oto Kumandalarınızın yedek anahtarını da yapabilmekteyiz. İster kumandalı isterse anahtarlı olsun farketmeksizin yapıyoruz.
Arızalanmış yada anahtarı üstünde kırılmış Oto Kontaklarınızı da tamir edebilmekteyiz.
Firmamız Oto Çilingir hizmetini de verebilmektedir. Servis Araçlarımız 7/24 Bölgede gezerek her türlü probleminizde yardımcı olmaktadır.
Taşınabilir yada Sabit Kasalarınız için Kasa Çilingir Hizmeti de veriyoruz. Her marka ve model kasalarınızın çilingir hizmetini bizden alabilirsiniz.
Hidrolik Kapı Yaylarınızla ilgili tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz. Yazlık ve kışlık ayarlarını yapabilmekteyiz.
Akıllı Kilit Sistemleri Satış ve Montajını firmamızdan alabilmektesiniz. Satış sonrası destek de veriyoruz.
Firmamız Mul-t-lock Center olarak uzun yıllar Ankara'ya Hizmet vermektedir. Özel kilit sistemleri ve bu kilitlere uygun anahtarları sadece bizim gibi firmalardan temin edebileceğinizi unutmayın.