0533 026 18 88

Yenimahalle Çilingir Servisi

Yenimahalle Çilingir servisi veren firmamız uzun yıllar bu sektörde olmanın verdiği özgüven ile ev, işyeri ve bina kapılarınızla ilgili tüm sorunları kapınıza zarar vermeden çözüme ulaştırmaktadır. Profesyonel kadrosuyla ve özel servis araçlarıyla 24 saat sizin yanınızda. Ne kadar basit görünsede çilingir hizmeti doğru kişi yada firmalarla çalışmazsanız ilerde daha büyük problemlere güvenlik açıklarına sebep olabilmektedir. Bu yüzden bu tarz hizmetler alırken dikkat etmenizi önermekteyiz. Çilingir hizmetinin yanında birçok hizmet de verebilmekteyiz. Aşağıda yer alan problemlerle karşılaştığınızda bizi ararsanız size her konuda yardımcı olabiliriz.

  • - Kapıda mı kaldınız. Anahtarınızı evde unutup kapınızı mı çektiniz. Hemen bizi arayarak çok kısa ve makul ücretlere açabiliyoruz.
  • - Kapınızı kilitleyip evden çıktınız ama anahtarınızı mı kaybettiniz. Hemen bizi arayınız özel cihazlarla kapınıza ve kilidinize zarar vermeden kapınızı açabiliriz. Çok nadir durumlarda kilidinizi kırma yoluna da gidebilmekteyiz. Bu kapı ve Kilidinizin modeline bağlı olarak değişmektedir.
  • - Bina kapılarınız sert kapanmaya veya gürültülü çalışmaya mı başladı. Kapınızda bulunan hidrolik kapı yaylarınızın ayarlarını yaparak gürültülü çalışmasını engelleyebilir ve kullanım süresini uzatabiliriz.
  • - Hala bina kapılarınız için eski anahtarlı kilitler mi kullanıyorsunuz. Yeni Akıllı Kilitlerle anahtar kullanmadan sadece boncuk ile açabilirsiniz. Akıllı kilit satış ve montajını firmamız yapabilmekte ve 2 yıl garanti sunabilmekteyiz.

Karakoyun

Yenimahalle Çilingir olarak kapı açma hizmetini en iyi sekilde ve müşterilerimize maddi ve manevi olarak fazla maliyet çıkartmamak adına bizde kendimizi geliştirerek size ne iyi hizmeti sunabilmek çabasındayız. Bu yüzden de özel cihazlar kullanmayı tercih etmekteyiz. Çilingir işlemi yaparken kapınıza ve kilidinize zarar vermemek için kullandığımız bu cihazlar porfesyonel kadromuzla beraber sizin hizmetinizde. Kapı açma işleminin devamında isterseniz kilit sistemini de değiştirebilirsiniz. Elimizde bulunan kilit çeşitlerinizden kapınıza ve güvenliğinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Çilingir hizmetinin yanında birçok hizmetide firmamızdan alabilirsiniz. Aşağıda yazdığım maddelere bakarak bunlarla ilgili tüm porblemleriniz için bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kapı Açma Hizmeti ev, ofis, işyeri ve bina kapılarınız için uygulamaktayız. Bu hizmet sonrasında mevcut kilit sisteminize de değiştirebilmektesiniz.
Her Marka ve Model Araçlarınızın oto anahtarlarınızı yapabilmekteyiz. Eski yada yeni model olması farketmeksizin elimizdeki özel cihazlar ve porfesyonel kadromuzla sayesinde üstesinden gelebiliriz.
Mevcut Oto Kumandalarınızın yedek anahtarını da yapabilmekteyiz. İster kumandalı isterse anahtarlı olsun farketmeksizin yapıyoruz.
Arızalanmış yada anahtarı üstünde kırılmış Oto Kontaklarınızı da tamir edebilmekteyiz.
Firmamız Oto Çilingir hizmetini de verebilmektedir. Servis Araçlarımız 7/24 Bölgede gezerek her türlü probleminizde yardımcı olmaktadır.
Taşınabilir yada Sabit Kasalarınız için Kasa Çilingir Hizmeti de veriyoruz. Her marka ve model kasalarınızın çilingir hizmetini bizden alabilirsiniz.
Hidrolik Kapı Yaylarınızla ilgili tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz. Yazlık ve kışlık ayarlarını yapabilmekteyiz.
Akıllı Kilit Sistemleri Satış ve Montajını firmamızdan alabilmektesiniz. Satış sonrası destek de veriyoruz.
Firmamız Mul-t-lock Center olarak uzun yıllar Ankara'ya Hizmet vermektedir. Özel kilit sistemleri ve bu kilitlere uygun anahtarları sadece bizim gibi firmalardan temin edebileceğinizi unutmayın.