0533 026 18 88

Sincan Oto Çilingir Servisi

Sincan Oto Çilingir üzerine çalışan firmamız her marka ve model aracınızın oto çilingir hizmetini vermektedir. Karakoyun Çilingir olarak il hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için mesai saatlerimizi 7/24 yaparak yolda kalan yada anahtarını araç içinde unutan müşterilerimize yardımcı oluyoruz. 30 yılı aşkın süredir bu sektörde yer almanın verdiği güven ve ileri teknoloji cihazlarımızla sıkıntınızı hemen çözüyoruz.

Karakoyun

Sincan Oto Çilingir ne kadar basit görünsede işini bilmeyen ustalar için büyük problemlere yol açabilen bir durumdur. Herhangi bir hatada düşündüğünüzden fazla zararlara yol açabilir. Biz müşterilerimizin malına zarar vermeden bu işlemleri yapabilmekteyiz. Sincan genelinde binlerce araca çilingir hizmeti vererek müşteri kazanmaya devam etmekteyiz.

Sincan Oto Çilingir olarak oto araçlarınızla ilgili birçok yardımı servisimizden alabilirsiniz. Yedek Oto Anahtar Yapımı, Kayıp Oto anahtar Yapımı, İmmobilizer Oto Kumanda Kopyalama, Kontak Tamiri gibi birçok işte Ankara'nın en güvenilir firmaları arasındayız.

Çilingir hizmeti veriyoruz. Marka ve Model farketmeksizin tüm kapılarınızın çilingir hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.
Kapı Açma Hizmeti ev, ofis, işyeri ve bina kapılarınız için uygulamaktayız. Bu hizmet sonrasında mevcut kilit sisteminize de değiştirebilmektesiniz.
Her Marka ve Model Araçlarınızın oto anahtarlarınızı yapabilmekteyiz. Eski yada yeni model olması farketmeksizin elimizdeki özel cihazlar ve porfesyonel kadromuzla sayesinde üstesinden gelebiliriz.
Mevcut Oto Kumandalarınızın yedek anahtarını da yapabilmekteyiz. İster kumandalı isterse anahtarlı olsun farketmeksizin yapıyoruz.
Arızalanmış yada anahtarı üstünde kırılmış Oto Kontaklarınızı da tamir edebilmekteyiz.
Taşınabilir yada Sabit Kasalarınız için Kasa Çilingir Hizmeti de veriyoruz. Her marka ve model kasalarınızın çilingir hizmetini bizden alabilirsiniz.
Hidrolik Kapı Yaylarınızla ilgili tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz. Yazlık ve kışlık ayarlarını yapabilmekteyiz.
Akıllı Kilit Sistemleri Satış ve Montajını firmamızdan alabilmektesiniz. Satış sonrası destek de veriyoruz.
Firmamız Mul-t-lock Center olarak uzun yıllar Ankara'ya Hizmet vermektedir. Özel kilit sistemleri ve bu kilitlere uygun anahtarları sadece bizim gibi firmalardan temin edebileceğinizi unutmayın.