Ankara Çilingir, Oto Anahtar ve Kasa Çilingir Servisi

0533 026 18 88

7/24 Arayabilirsiniz

Açılış - Kapanış

7/24 Servisimiz Vardır

Sincan Çilingir Servisi

Sincan Çilingir servisi veren firmamız uzun yıllar bu sektörde olmanın verdiği özgüven ile ev, işyeri ve bina kapılarınızla ilgili tüm sorunları kapınıza zarar vermeden çözüme ulaştırmaktadır. Profesyonel kadrosuyla ve özel servis araçlarıyla 24 saat sizin yanınızda. Ne kadar basit görünsede çilingir hizmeti doğru kişi yada firmalarla çalışmazsanız ilerde daha büyük problemlere güvenlik açıklarına sebep olabilmektedir. Bu yüzden bu tarz hizmetler alırken dikkat etmenizi önermekteyiz. Çilingir hizmetinin yanında birçok hizmet de verebilmekteyiz. Aşağıda yer alan problemlerle karşılaştığınızda bizi ararsanız size her konuda yardımcı olabiliriz.

  • - Kapıda mı kaldınız. Anahtarınızı evde unutup kapınızı mı çektiniz. Hemen bizi arayarak çok kısa ve makul ücretlere açabiliyoruz.
  • - Kapınızı kilitleyip evden çıktınız ama anahtarınızı mı kaybettiniz. Hemen bizi arayınız özel cihazlarla kapınıza ve kilidinize zarar vermeden kapınızı açabiliriz. Çok nadir durumlarda kilidinizi kırma yoluna da gidebilmekteyiz. Bu kapı ve Kilidinizin modeline bağlı olarak değişmektedir.
  • - Bina kapılarınız sert kapanmaya veya gürültülü çalışmaya mı başladı. Kapınızda bulunan hidrolik kapı yaylarınızın ayarlarını yaparak gürültülü çalışmasını engelleyebilir ve kullanım süresini uzatabiliriz.
  • - Hala bina kapılarınız için eski anahtarlı kilitler mi kullanıyorsunuz. Yeni Akıllı Kilitlerle anahtar kullanmadan sadece boncuk ile açabilirsiniz. Akıllı kilit satış ve montajını firmamız yapabilmekte ve 2 yıl garanti sunabilmekteyiz.

Sincan Çilingir

Sincan Çilingir Kapı Açma

Sincan Çilingir olarak kapı açma hizmetini en iyi sekilde ve müşterilerimize maddi ve manevi olarak fazla maliyet çıkartmamak adına bizde kendimizi geliştirerek size ne iyi hizmeti sunabilmek çabasındayız. Bu yüzden de özel cihazlar kullanmayı tercih etmekteyiz. Çilingir işlemi yaparken kapınıza ve kilidinize zarar vermemek için kullandığımız bu cihazlar porfesyonel kadromuzla beraber sizin hizmetinizde. Kapı açma işleminin devamında isterseniz kilit sistemini de değiştirebilirsiniz. Elimizde bulunan kilit çeşitlerinizden kapınıza ve güvenliğinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Çilingir hizmetinin yanında birçok hizmetide firmamızdan alabilirsiniz. Aşağıda yazdığım maddelere bakarak bunlarla ilgili tüm porblemleriniz için bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler