0533 026 18 88

Mamak Oto Anahtar Servisi

Mamak Oto Anahar hizmetini veren firmamız uzun yılların verdiği deneyim her marka ve model oto anahtarınızı yapabilmektedir. Aracınızın modeli farketmeksizin çok kısa bir sürede yeni anahtarlarınızı firmamızdan teslim alabilirsiniz. Bu işlemler için aracınızın yanında olmamız gerekmektedir. Özel cihazlarla aracınıza bağlanarak bu işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. İşlem süresi aracınızın markası ve modeline bağlı olarak değişebilmekte olup bazı işlemler gün boyuda sürebilmektedir. Aracınızla ilgili işlemleri her firmada yaptırmamanızı öneririz çünkü bu işlem yapılırken herhangi bir hata durumunda aracınızın beyniyle ilgili sorunlar oluşabilmektedir. Yaptığımız işlemleri aşağıda sırasıyla yazdık bunun gibi durumlarda bizi arayabilirsiniz.

  • - Oto Kumandanız herhangi bir işlem yapmıyorsa bu durum genelde az ihtimalle pilin zayıflaması yada yüksek ihtimalle oto anahtarın cip kısmında kaynaklanan sistemsel sorunlardan olabilmektedir.
  • - Birçok müşterimiz oto kumandası düştüksen sonra çalışmamasından şikayette bulunmaktadır. Bu durum içindeki bobinlerin aıza yapmasına yada çipin yerinden oynaması sonucunda oluşan arızalardır.
  • - Araç anahtarlarınız eğer sürekli pil yiyorsa bu durumda bize gelmenizi öneriyoruz. Umursamazsanız daha ilerde daha masraflı şekilde çözüm yolu sağlanabilmekte.
  • - Genel olarak pil değişimi de yapabilmekteyiz.
  • - Kullanıma bağlı olarak eskimiz oto anahtar kaplarınız için de sizlere yardımcı olabiliyoruz. Çok maliyetli olmadığı için daha fazla zarar görmeden oto kumandalarınızı biz egetirmenizi öneririz.
  • - Eski model oto kumanlarınızı yeni kumandalara tanımlayabilmekteyiz. Yada uzaktan erişimi olmayan oto anahtarlarınızı uzaktan kumandalı sistemler yapabilmekteyiz.

Karakoyun

Mamak Oto Anahtar olarak firmamız bünyesinde yüzlerce çeşit oto anahtar bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmı orijinal olup müşterilerimize orjinal araç anahtarları yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetin garantisi de bulunmaktadır. İşlem sonrasından doğabilecek sorunlara karşı bizi arayabilirsiniz.Müşteri memnuniyeti için hizmetimizi 7/24 yapmaktayız. İstediğiniz saatte bizi arayarak bilgi alabilir çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz.

Mamak Oto Anahtar olarak firmamızdan birçok hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz 7/24 olup sizlere birçok konuda destek olabiliriz. Çilingir,Oto Çilingir,Yedek Oto Anahtar Yapımı,Kayıp Oto Anahtar Yapımı, Kontak Tamiri gibi birçok işlemi firmamız kendi bünyesinde profesyonel ekibi ve özel cihazlarla yapmaktadır. Her türlü şikayetinizde bizi arayarak çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz.

Çilingir hizmeti veriyoruz. Marka ve Model farketmeksizin tüm kapılarınızın çilingir hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.
Kapı Açma Hizmeti ev, ofis, işyeri ve bina kapılarınız için uygulamaktayız. Bu hizmet sonrasında mevcut kilit sisteminize de değiştirebilmektesiniz.
Mevcut Oto Kumandalarınızın yedek anahtarını da yapabilmekteyiz. İster kumandalı isterse anahtarlı olsun farketmeksizin yapıyoruz.
Arızalanmış yada anahtarı üstünde kırılmış Oto Kontaklarınızı da tamir edebilmekteyiz.
Firmamız Oto Çilingir hizmetini de verebilmektedir. Servis Araçlarımız 7/24 Bölgede gezerek her türlü probleminizde yardımcı olmaktadır.
Taşınabilir yada Sabit Kasalarınız için Kasa Çilingir Hizmeti de veriyoruz. Her marka ve model kasalarınızın çilingir hizmetini bizden alabilirsiniz.
Hidrolik Kapı Yaylarınızla ilgili tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz. Yazlık ve kışlık ayarlarını yapabilmekteyiz.
Akıllı Kilit Sistemleri Satış ve Montajını firmamızdan alabilmektesiniz. Satış sonrası destek de veriyoruz.
Firmamız Mul-t-lock Center olarak uzun yıllar Ankara'ya Hizmet vermektedir. Özel kilit sistemleri ve bu kilitlere uygun anahtarları sadece bizim gibi firmalardan temin edebileceğinizi unutmayın.