0533 026 18 88

Keçiören Ayvalı Çilingir

Ayvalı Çilingir hizmeti veren firmamız 30 yılı aşkın süredir bu sektörde bulunmaktadır. Aynı sektörde uzun süre çalışmasının getirdiği güve ve profesyonel ekibiyle tüm problemlerinizi çözmekte size yardımcı olmaktadır. Karakoyun çilingir olarak firmamız bünyesinden birçok işi yapmaktadır. Bunlar Çilingir, Kasa Çilingiri, Oto Anahtar, Oto Çilingir, Güvenlik sistemleri, malzeme satışı ve mul-tlock center olarak tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Bunun dışında bina ve işyeriniz için Kapı Hidrolik Yaylar ve Akıllı Kilit Sistemlerinin Satışını, Montajını, Arıza Tespiti ve Çözümünü firmamız aracılığı ile yaptırabilmektesiniz.

Ayvalı Çilingir olarak birçok firma ile çalışmaktayız.Aynı zamanda Multlock Center olarak güvenliğinizi daha iyi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.Kale Kilit,Yuma,Otomatsan,Tursan ve Multlock gibi büyük firmaların ürünlerini satıyoruz.Geri dönüşlerde müşterilerimizin memnuniyeti bizi daha da büyütüyor.

Ayvalı'da çilingir hizmeti veren firmamızı istediğiniz zaman 7/24 arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Müşteri Memnuniteti tek hedefimiz. Bizi Arayınız size çözümler sunalım...

Ayvalı Çilingir Hizmeti

Ayvalı Çilingir hizmetini uzun yıllardır vermenin özgüveniyle her model kapı ve her marka kilitlerinize hiçbir zarar vermeden açıyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışma saatlerimizi 7/24 yaparak her ne saat olursa olsun yanınızdayız. Kapınız ister çekili isterse kilitli olsun her işiin üstesinden gelecek ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla yanınızdayız.

Ayvalı Kilit Değişimi Hizmeti

Ayvalı Kilit Değişimine genelde kilidiniz arızalandığında, yeni bir eve taşındığınızda yada kilitli kapılarınızı açarken çilingirin kilidi kırarak açması durumunda ihtiyaç duyarsınız. Biz kapınızı açmak için sizin kapınıza zarar vermemek için kilit kırma yoluna gireriz. Kapının ve kilidin durumuna göre bazen eldeki cihazlar kilidi normal yollarla açamaz o sebepten ilk hedefimiz kilidinizi kırmak olur. Bu gibi durumlarda kapınızın modeline ve yapısına uygun kilit seçmeniz çok önemlidir. Onlarca model kilit vardır ve biz size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Ayvalı Anahtarcı Hizmeti

Ayvalı Anahtarcı olarak faaliyet gösteren firmamız tüm anahtar ve çilingir hizmeti alabileceğiniz, malzeme satışının olduğu bunun dışında oto anahtar, kasa çilingiri gibi aynı sektörde yer alan işleri de alabilmektesiniz. Karakoyun Anahtarcı olarak biz sektörde en çok satılan kale,yaleimul-t-lock,yuma,ito ve daf gibi firmaların ürünlerini satmaktayız. Satış sonrası destekte alabilmektesiniz firmamızdan.

Kapı Hidrolik Yayı ve Akıllı Kilit Sistemleri

Çilingir olarak bina ve işyeri kapılarınız için Kapı Hidrolik Yayı ve Akıllı Kilit Sistemlerinin satış ve montajını yapmaktayız. Arıza durumlarında bizi arayarak çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz. Kapı Hidrolik Yaylarınız mevsimine göre yağ basıncının yarlanması gerekmektedir. Bunun dışında arıza durumunda sadece iç yayı değişebilir. Yağ kaçağı gibi durumlarda sadece Hidrolik Kapı yayınızın değişimi yapılabilmektedir. Akıllı Kilit Sistemlerinde pek kullanıcıu hatası olmaz sadece yüksek voltajdan kaynaklanan tırafo arızası olabilir bununda sadece değişimi yapılabilmektedir. Bunun dışında sadece kilit mekanizmasında sorun olabilir onun de değişimi yapılabilmektedir.

Karakoyun