0533 026 18 88

Eryaman Çilingir Servisi

Eryaman Çilingir servisi veren firmamız uzun yıllar bu sektörde olmanın verdiği özgüven ile ev, işyeri ve bina kapılarınızla ilgili tüm sorunları kapınıza zarar vermeden çözüme ulaştırmaktadır. Profesyonel kadrosuyla ve özel servis araçlarıyla 24 saat sizin yanınızda. Ne kadar basit görünsede çilingir hizmeti doğru kişi yada firmalarla çalışmazsanız ilerde daha büyük problemlere güvenlik açıklarına sebep olabilmektedir. Bu yüzden bu tarz hizmetler alırken dikkat etmenizi önermekteyiz. Çilingir hizmetinin yanında birçok hizmet de verebilmekteyiz. Aşağıda yer alan problemlerle karşılaştığınızda bizi ararsanız size her konuda yardımcı olabiliriz.

  • - Kapıda mı kaldınız. Anahtarınızı evde unutup kapınızı mı çektiniz. Bu durumda eğer el beceriniz varsa sizde kapınızı açabilirsiniz. Yok beceremem diyorsanız bizi arayarak çok kısa bir sürede kapınızı açabiliriz.
  • - Kapınızı kilitleyip evden çıktınız ama anahtarınızı mı kaybettiniz. Hemen bizi arayınız özel cihazlarla kapınıza ve kilidinize zarar vermeden kapınızı açabiliriz. Çok nadir durumlarda kilidinizi kırma yoluna da gidebilmekteyiz. Bu kapı ve Kilidinizin modeline bağlı olarak değişmektedir.
  • - Bina kapılarınız sert kapanmaya veya gürültülü çalışmaya mı başladı. Kapınızda bulunan hidrolik kapı yaylarınızın ayarlarını yaparak gürültülü çalışmasını engelleyebilir ve kullanım süresini uzatabiliriz.
  • - Hala bina kapılarınız için eski anahtarlı kilitler mi kullanıyorsunuz. Yeni Akıllı Kilitlerle anahtar kullanmadan sadece boncuk ile açabilirsiniz. Akıllı kilit satış ve montajını firmamız yapabilmekte ve 2 yıl garanti sunabilmekteyiz.
  • - Eviniz veya İşyerinizin Kilitlerinde Herhangi bir sorun olduğunda Elimizde bulunan yüzlerce çeşit kilitle istediğiniz zaman değiştirebiliyoruz.

Eryaman Çilingir olarak kapı açma hizmetini en iyi sekilde ve müşterilerimize maddi ve manevi olarak fazla maliyet çıkartmamak adına bizde kendimizi geliştirerek size ne iyi hizmeti sunabilmek çabasındayız. Bu yüzden de özel cihazlar kullanmayı tercih etmekteyiz. Çilingir işlemi yaparken kapınıza ve kilidinize zarar vermemek için kullandığımız bu cihazlar porfesyonel kadromuzla beraber sizin hizmetinizde. Kapı açma işleminin devamında isterseniz kilit sistemini de değiştirebilirsiniz. Elimizde bulunan kilit çeşitlerinizden kapınıza ve güvenliğinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Çilingir hizmetinin yanında birçok hizmetide firmamızdan alabilirsiniz. Aşağıda yazdığım maddelere bakarak bunlarla ilgili tüm porblemleriniz için bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Eryaman Çilingir ve Kilit Değişimi Hizmeti

Eryaman Kilit Değişimine genelde kilidiniz arızalandığında, yeni bir eve taşındığınızda yada kilitli kapılarınızı açarken çilingirin kilidi kırarak açması durumunda ihtiyaç duyarsınız. Biz kapınızı açmak için sizin kapınıza zarar vermemek için kilit kırma yoluna gireriz. Kapının ve kilidin durumuna göre bazen eldeki cihazlar kilidi normal yollarla açamaz o sebepten ilk hedefimiz kilidinizi kırmak olur. Bu gibi durumlarda kapınızın modeline ve yapısına uygun kilit seçmeniz çok önemlidir. Onlarca model kilit vardır ve biz size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Eryaman Çilingir Anahtarcı Hizmeti

Eryaman Anahtarcı olarak faaliyet gösteren firmamız tüm anahtar ve çilingir hizmeti alabileceğiniz, malzeme satışının olduğu bunun dışında oto anahtar, kasa çilingiri gibi aynı sektörde yer alan işleri de alabilmektesiniz. Karakoyun Anahtarcı olarak biz sektörde en çok satılan kale,yaleimul-t-lock,yuma,ito ve daf gibi firmaların ürünlerini satmaktayız. Satış sonrası destekte alabilmektesiniz firmamızdan.

Kapı Hidrolik Yayı ve Akıllı Kilit Sistemleri

Çilingir olarak bina ve işyeri kapılarınız için Kapı Hidrolik Yayı ve Akıllı Kilit Sistemlerinin satış ve montajını yapmaktayız. Arıza durumlarında bizi arayarak çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz. Kapı Hidrolik Yaylarınız mevsimine göre yağ basıncının yarlanması gerekmektedir. Bunun dışında arıza durumunda sadece iç yayı değişebilir. Yağ kaçağı gibi durumlarda sadece Hidrolik Kapı yayınızın değişimi yapılabilmektedir. Akıllı Kilit Sistemlerinde pek kullanıcıu hatası olmaz sadece yüksek voltajdan kaynaklanan tırafo arızası olabilir bununda sadece değişimi yapılabilmektedir. Bunun dışında sadece kilit mekanizmasında sorun olabilir onun de değişimi yapılabilmektedir.

Eryaman Çilingir ve Oto Anahtar Hizmeti

Firma olarak çilingir hizmetinin yanında oto anahtar hizmetide vermekteyiz. Her marka ve model aracınız oto anahtarlarını çok kısa bir sürede yedekleyebilir, Eskimiş Kumanda Kaplarınızı Değiştirebilir, Pil Sorunu ile ilgili işlemlerinizi yapabilir yada kayıp oto anahtarlarınız için yenisini çıkartabilirsiniz. Tüm bu işlemleri kendi bünyemizde yapmakta ve kısa bir sürede çözüme ulaştırabilmekteyiz. Her türlü oto anahtarınızla ilgili sorunlarınızda bizi arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Karakoyun