0533 026 18 88

Ankara Kasa Çilingir Servisi

Ankara Kasa Çilingir hizmeti veren firmamız her marka ve model kasalarınızı zarar vermeden Çilingirktadır. 30 yılı aşkın süredir bu işi yapmakta olan firmamız işinde uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda işini en iyi şekilde yapmaktadır. Kasa güvenliği konusu çok önemlidir. Sorunlarınızın çözümü için çalışacağınız kişileri doğru seçmelisiniz. Piyasada bir çok kişi ve firmalar bu işlemleri yapmakta fakat ne kadar güvenilir onu sorgulamalısınız. Hatta birçok kişi bu işleri ek gelir olarak görmektedir. Bu yüzden daha sonra ulaşabileceğiniz güvenebileceğiniz kişi ve firmalarla çalışmalısınız. Biz sizin güveninizi kazanmak için Ankara Anahtarcılar,Kilitçiler ve Çilingirler Odasına kayıtlıyız.

Karakoyun

Ankara Kasa Çilingir işlemini anahtarı kaybolan kasalarınızı,kilit sistemi bozulmuş oalan kasalarınızı yada kayıp yedek kasa anahtarlarınızı elimizde bulunan özel ekipmanlarla işini tamamlıyor. Yeni teknoloji şifreli kasalarınız içinde aynı işlemleri yapmaktayız. Şifresini unuttuğunuz kasalarınızın Çilingir işlemini yapıyoruz ve yeni şifre oluşturmanızı sağlıyoruz. Firma olarak biz gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimizin sorunlarını en hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmak için bizde çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin meyvesini de almaktayız. Müşterilerilerimizin ilgisi bu işi doğru yaptığımızı kanıtlıyor.

Ankara kasa Çilingir işlemi için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için hizmetimizi sınırsız yaptık. Her ne saat olursa olsun bizi arayarak çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz. Ekibimiz 7/24 Ankara'nın her yerine servisi vardır. Aracımızda her türlü ekipman ve cihazlar bulunmaktadır. Eviniz yada işyerinizde bulunan kasalar için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Çilingir hizmeti veriyoruz. Marka ve Model farketmeksizin tüm kapılarınızın çilingir hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.
Kapı Açma Hizmeti ev, ofis, işyeri ve bina kapılarınız için uygulamaktayız. Bu hizmet sonrasında mevcut kilit sisteminize de değiştirebilmektesiniz.
Her Marka ve Model Araçlarınızın oto anahtarlarınızı yapabilmekteyiz. Eski yada yeni model olması farketmeksizin elimizdeki özel cihazlar ve porfesyonel kadromuzla sayesinde üstesinden gelebiliriz.
Mevcut Oto Kumandalarınızın yedek anahtarını da yapabilmekteyiz. İster kumandalı isterse anahtarlı olsun farketmeksizin yapıyoruz.
Arızalanmış yada anahtarı üstünde kırılmış Oto Kontaklarınızı da tamir edebilmekteyiz.
Firmamız Oto Çilingir hizmetini de verebilmektedir. Servis Araçlarımız 7/24 Bölgede gezerek her türlü probleminizde yardımcı olmaktadır.
Hidrolik Kapı Yaylarınızla ilgili tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz. Yazlık ve kışlık ayarlarını yapabilmekteyiz.
Akıllı Kilit Sistemleri Satış ve Montajını firmamızdan alabilmektesiniz. Satış sonrası destek de veriyoruz.
Firmamız Mul-t-lock Center olarak uzun yıllar Ankara'ya Hizmet vermektedir. Özel kilit sistemleri ve bu kilitlere uygun anahtarları sadece bizim gibi firmalardan temin edebileceğinizi unutmayın.