0533 026 18 88

Feridun Çelik Oto Anahtar Servisi

Feridun Çelik Oto Anahar hizmetini veren firmamız uzun yılların verdiği deneyim her marka ve model oto anahtarınızı yapabilmektedir. Aracınızın modeli farketmeksizin çok kısa bir sürede yeni anahtarlarınızı firmamızdan teslim alabilirsiniz. Bu işlemler için aracınızın yanında olmamız gerekmektedir. Özel cihazlarla aracınıza bağlanarak bu işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. İşlem süresi aracınızın markası ve modeline bağlı olarak değişebilmekte olup bazı işlemler gün boyuda sürebilmektedir. Aracınızla ilgili işlemleri her firmada yaptırmamanızı öneririz çünkü bu işlem yapılırken herhangi bir hata durumunda aracınızın beyniyle ilgili sorunlar oluşabilmektedir. Yaptığımız işlemleri aşağıda sırasıyla yazdık bunun gibi durumlarda bizi arayabilirsiniz.

  • - Oto Kumandanız herhangi bir işlem yapmıyorsa bu durum genelde az ihtimalle pilin zayıflaması yada yüksek ihtimalle oto anahtarın cip kısmında kaynaklanan sistemsel sorunlardan olabilmektedir.
  • - Birçok müşterimiz oto kumandası düştüksen sonra çalışmamasından şikayette bulunmaktadır. Bu durum içindeki bobinlerin aıza yapmasına yada çipin yerinden oynaması sonucunda oluşan arızalardır.
  • - Araç anahtarlarınız eğer sürekli pil yiyorsa bu durumda bize gelmenizi öneriyoruz. Umursamazsanız daha ilerde daha masraflı şekilde çözüm yolu sağlanabilmekte.
  • - Genel olarak pil değişimi de yapabilmekteyiz.
  • - Kullanıma bağlı olarak eskimiz oto anahtar kaplarınız için de sizlere yardımcı olabiliyoruz. Çok maliyetli olmadığı için daha fazla zarar görmeden oto kumandalarınızı biz egetirmenizi öneririz.
  • - Eski model oto kumanlarınızı yeni kumandalara tanımlayabilmekteyiz. Yada uzaktan erişimi olmayan oto anahtarlarınızı uzaktan kumandalı sistemler yapabilmekteyiz.
Feridun Çelik Oto Anahtar olarak firmamız bünyesinde yüzlerce çeşit oto anahtar bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmı orijinal olup müşterilerimize orjinal araç anahtarları yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetin garantisi de bulunmaktadır. İşlem sonrasından doğabilecek sorunlara karşı bizi arayabilirsiniz.Müşteri memnuniyeti için hizmetimizi 7/24 yapmaktayız. İstediğiniz saatte bizi arayarak bilgi alabilir çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz. Feridun Çelik Oto Anahtar olarak firmamızdan birçok hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz 7/24 olup sizlere birçok konuda destek olabiliriz. Çilingir,Oto Çilingir,Yedek Oto Anahtar Yapımı,Kayıp Oto Anahtar Yapımı, Kontak Tamiri gibi birçok işlemi firmamız kendi bünyesinde profesyonel ekibi ve özel cihazlarla yapmaktadır. Her türlü şikayetinizde bizi arayarak çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz.

Feridun Çelik Oto Anahtar Yedek Oto Kumanda Yapımı

Ankara'da hizmet veren firmamız her marka ve model aracınız yedek oto anahtarlarını kopyalamaktadır. Aracınızın yedek oto anahtarının bulunması gerekmektedir. Herhangi bir kaybolma durumunda size düşündüğünden fazla maliyet oluşturabilir yoksa. Tek anahtarlı araçlarda anahtarın kaybolması yedeğinin yaptırmasında daha fazla maliyetlidir. Hem çilingir için ücret ödersiniz hemde sıfırdan anahtar yapılmalıdır.

Kayıp Oto Anahtar Yapımı

Karakoyun Çilingir müşterilerine Kayıp olan oto anahtarları için çözüm yollarıda sunuyor. Aracınızın modeli yada markası farketmeksizin tüm araçlar için bu hizmeti vermekteyiz. Elimizde bulunan özel cihazlar, profesyonel kadromuz ve geniş oto anahtar ürünlerimizle yanınızdayız. Herhangi bir sıkıntınızda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Oto Anahtar Kontak Tamiri

Karakoyun Çilingir olarak firmamız tüm araçların kontak tamirini yapmaktadır. Kontağın içinde kırılan anahtarlarınızın sökümünü yada kontağın içinde oluşan tüm arızalar için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Her konuda size yardımcı olabilmek için yanınızdayız.

İmmobilizer Oto Kumanda Yapımı

İmmobilizer Oto Kumandalarınızın kodlanması yada yeniden yapılması mümkündür. Tabi herkes bunun gibi işlerin içinden çıkamıyor. Bunun için gerekli şeyler tecrübe ve özel cihazlardır. Bütün bu saydığım özellikler ve ürünler elimizde bulunmakta ve size yardımcı olabilmek için yanınızdayız. Bizi aramanız yeterlidir.

Karakoyun